Blog

WoW :-)

24.12.2018

Krásný štědrovečerní večer s tou kouzelnou a nefalšovanou atmosférou,která ovšem není nahraná jak z TV pořadu,ale opravdová:-).

Otazník?

24.11.2018

Byla doba,kdy jsem se tohoto znaku docela děsila-myslela jsem si ,že pokud nebudu vědět odpověď budu za hloupou-nebo spíš si budu připadat hloupě,nebo ještě hůř se ztrapním,když nebudu vědět naprostou banalitu,kterou vědí (někteří)už třeba v pěti letech a ke mě se daná informace nedonesla ještě ani ve 30.Naštěstí jsem se dobéřala k vlastnímu...

Co slyším?

11.11.2018

Dalo by se říci- že,to co vidím. A přesto to může být vše úplně jinak.Je to asi tak dva roky co jsem goooglovala a natrefila na velmi zajímavý dokument s Mirkou Čejkovou na téma: Nejde o to CO ŘÍKÁŠ,ale JAK TO ŘÍKÁŠ.Ve své podstatě jde o komunikaci(mezilidskou)a o vyjádření dané osoby-určitým způsobem.

Nikdy mě nenapadlo jak jsou si různé věci setsakramentsky podobné,až když jsem si začala uvědomovat fakt,že jako příklad pro vysvětlení něaké odborně technické věci hledám napodobeninu na které bych to mohla vysvětlit a která je všeobecně známá a tudíž naprosto perfektní pro danou věc.

Napsáno již bylo spoustu o prospěšnosti masáže a vlivu - nicméně mám občas pocit,že pochopení jako takové zde trošičku tápe.Pokusím se tedy i já trochu nastínit z mého pohledu- jakožto maséra.